Vítáme Vás na stránkách Lucie Žáková - psycholog a kouč

Dobrý den, vítám Vás na mých webových stránkách. Jsem psycholog a kouč. Nabízím Vám empatický, lidský přístup, bezpečné a důvěrné prostředí pro vyjádření Vašich přání, potřeb a pocitů.

Pokud budete mít zájem se mnou spolupracovat, můžete mne kontaktovat ZDE. Těším se na Váš kontakt a příležitost být Vám nápomocna při dosahování Vašich cílu a celkové životní spokojenosti.

 

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství je primárně cíleno na lepší orientaci a zvládání různých obtížných životních situacích, ve kterých se klient ocitl. Jedná se o relativně krátkou spolupráci, která zahrnuje přibližně3- 5 setkání, během kterých se společně s klientem snažíme nalézt pro něj vhodné prostředky a možné cesty, které povedou k jeho větší spokojenosti.

Více informací

Terapie

Terapie je proces, při kterém se terapeut společně s klientem hledají nový pohled na řešení problému. Moje terapeutická práce je mimo jiných, inspirována hlavně přístupem systemickým, který je orientován na budoucnost a na cíl. Jedná se o vzájemnou detailní spolupráci mezi klientem a terapeutem. Tento přístup je založen velmi pragmaticky, zaměřuje se na to, co doopravdy v terapii funguje a klientovi pomáhá.

Více informací

Koučování

Pomocí koučování se Vám dostane jasné představy o Vašich cílech a jejich způsobu naplnění. Koučováním se zvyšuje Vaše uvědomění, které slouží k rozvoji Vašeho potenciálu a umožní Vám maximalizovat Váš výkon. Jako žalud má v sobě potenciál stát se dubem, i Vy v sobě máte potenciál stát se monumentálním dubem, potřebujete k tomu výživu, povzbuzení a podporu, ale schopnost být dubem ve Vás už je.

Více informací

Krizová intervence

Osobní krize se dá považovat za zlom, který znenadání v průběhu dosavadního běžného života člověka nastal. Dá se popsat jako stav emočního rozrušení, který je doprovázen pocity úzkosti, deprese, hněvu a zmatku. Je charakterizována stavem ohrožení (psychického, fyzického i sociálního), poklesem sebeúcty, narušením dosavadní psychosociální rovnováhy, snížením schopnosti koncentrace.

Více informací